فال تولد امروز پنج شنبه 97/11/11 | فال روزانه پنجشنبه 11 بهمن 97

فال تولد امروز پنج شنبه 97/11/11 | فال روزانه پنجشنبه 11 بهمن 97

فال روزانه پنجشنبه 11 بهمن ۹۷ | فال حافظ امروز ۹۷/۱۱/11


فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون. در مطلب زیر فال امروز همراه با فال حافظ و تعبیر آن در روز پنجشنبه 11 بهمن ۹۷ از نظرتان می گذرد.


عشق، رابطه رمانتیک، ازدواج.. ذهن شما
در حال حاضر درگیر این مسایل است. حتی ممکن است که در مورد آنها با شریک زندگی تان هم بحث کنید. اما بهتر است که کمی آهسته تر قدم بردارید در غیر این صورت همه چیز را خراب خواهید کرد. امروز سعی کنید که بهترین لباس تان را به تن کنید با اعتماد به نفس زیاد قدم بردارید. شما قدرت زیادی دارید اما آن را نادیده می گیرید، همین باعث می شود که خیلی جاها مثل محیط کار، دیده نشوید. به زودی فرصتی سلایی در کار برایتان فراهم می شود، آن را از دست ندهید.

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت

و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست

گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.


متولدین اردیبهشت

امروز قراری دارید، از این رو بیش از همیشه به ظاهرتان اهمیت می دهید. همین جذابیت شما تاثیر مثبتی روی طرف مقابل تان خواهد داشت. سعی کنید که مکالمه را پیچیده نکنید تا نتیجه ای مطلوب داشته باشد. در رابطه با شریک زندگی تان کمی بی منطق شده اید. مدام بهانه می گیرید و مشکلات را به گردن او می اندازید. اما مراقب باشید زیرا اگر همین روند را ادامه دهید، خودتان را از او دور خواهید کرد. شاید بد نباشد که زمانی را به تنهایی بگذرانید تا حالتان به حالت طبیعی خود بازگردد.

خم زلف تو دام کفر و دین است

ز کارستان او یک شمه این است

جمالت معجز حسن است لیکن

حدیث غمزه‌ات سحر مبین است

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.


متولدین خرداد

هوا به گونه ای ست که دوست دارید از واقعیت دور شوید و رمانتیک باشید. اگر چه عشق زندگی تان وقت لازم را برای این که در این خیالپردازی پا به پای شما آید ندارد، اما ناامید نشوید و حس خوب تان را سرکوب نکنید. امروز از نظر مالی احساس امنیت بیشتری خواهید کرد. اگر چه برایتان دشوار است که چند ماه آینده را پیش بینی کنید اما همین که اکنون در شرایط خوبی به سر می برید خود نشانه ای مثبت است. در اواخر روز خبر هیجان انگیزی را خواهید شنید که بر خوشحالی تان خواهد افزود.

 

اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را

به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را

بده ساقی می باقی که در جنت نخواهی یافت

کنار آب رکن آباد و گلگشت مصلا را

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.


متولدین تیر

شرایط مالی شما به زودی تغییر می کند. این تغییر حاصل امضا یا تلاش هایی ست که اخیرا کرده اید. اگر چه هنوز به آنچه می خواهید نرسیدید اما همین نشانه ها هم موفقیت شما را تضمین می کند. امروز مجبورید تا با افراد زیادی در تماس باشید، از این رو خودتان را برای یک روز پر مشغله آماده کنید. در مورد موضوعی نگران هستید، این نگرانی شما طبیعی ست اما بدانید که تنها خودتان می توانید آن را برطرف کنید. اگر بخواهید که منتظر دیگران باشید تا قدمی برایتان بر دارند، اشتباه کرده اید.

شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت

فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت

حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر

کنایتیست که از روزگار هجران گفت

تعبیر: به قولی که داده ای عمل کن. کار ناتمامت را تمام کن ولی پایت را از گلیمت درازتر نکن چون باعث رسوایی ات می شود. در حق کسی بدی نکن چون نتیجه اش دامنت را می گیرد. نصیحت این پیر دانا را گوش کن تا سعادتمند شوی و گره ی کار تو باز شود. اقبال و ستاره ی تو چون خوشه ی پروین است.


متولدین مرداد

از امروز تصمیم بگیرید که سبک زندگی سالم تری داشته باشید. از رژیم غذایی گرفته تا ورزش و مدیتیشن، شما باید تغییراتی را به برنامه زندگی خود بدهید. اگر به جسم تان اهمیت دهید، روی روحیه تان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. اگر مدتی ست که زندگی تان از حالت ثبات درآمده و دچار نوسان است، نگران نشوید زیرا در همین نوسان هاست که درهای زیادی به رویتان گشوده می شود. اگر مدتی ست فردی ذهن تان را مشغول کرده است، همین امروز تلفن را بردارید و برای دیدار او قراری بگذارید.

کنون که بر کف گل جام باده صاف است

به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر

چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.


متولدین شهریور

به فکر امضای یک قرارداد یا شروع کاری هستید. سعی کنید که هنگام تصمیم گیری در شرایط روحی و جسمی خوبی باشید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. تغییراتی در زندگی تان رخ داده که بیش از انتظار شماست. اگر چه موانعی که در پیش پایتان قرار دارد کم نیست اما از آن طرف موفقیت های شما نیز چند برابر خواهد بود. بنابراین با انگیزه ای بالا به راهتان ادامه دهید. اگر هنوز در رابطه ای جدی نیستید، امروز فرصت یک آشنایی برایتان فراهم می شود، آن را از دست ندهید.

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست

در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست

در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست

تعبیر: از اینکه همیشه سلامت و تندرست هستی خدا را شکر نمی کنی. با اینکه ظاهرا” خشن هستی اما باطنی بس لطیف داری. از چشم زخم ایمن هستی. رقیب نداری از طعنه ی اطرافیان نرنج. کار خودت را انجام بده. حاجت تو برآورده می شود.متولدین مهر

امروز به یک ورکشاپ یا نشستی دعوت می شوید. اگر چه وقت کافی برای حضور در آنجا را ندارید اما بهتر است که در آن شرکت کنید. این رویداد برای شما هیجان زیادی را به همراه خواهد داشت به طوری که دوست دارید در جلسات بعدی هم شرکت کنید. در مورد موضوعی ناراحت هستید اما تمایلی به حرف زدن در مورد آن ندارید، شاید با نوشتن راحت تر بتوانید حرف دلتان را بزنید. بنابراین به جای گفتگو حضوری، از اینترنت استفاده کنید. نگران نباشید همه چیز به نفع شما تمام خواهد شد.

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست

منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش

آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد.


متولدین آبان

اگر به دنبال راهی برای تخلیه انرژی تان هستید، هنر را انتخاب کنید. لازم نیست که حتما در آن حرفه ای باشید، حتی اگر فکر می کنید که استعدادی ندارید، بازهم کوتاه نیایید. خلق اثر هنری می تواند استرس و خشم شما را کاهش داده و در بهبود حالتان موثر باشد. به زودی دوستی که مدت هاست از او جدا شده اید، دری را به رویتان می گشاید. اگر چه از ورود به آن هراسانید اما به محض این که وارد شوید می بینید که نگرانی مشما بیهوده بوده است.

شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت

فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت

حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر

کنایتیست که از روزگار هجران گفت

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.


متولدین آذر

امروز برای تک تک قدم هایی که بر می دارید، فکر کنید. اگر قدم اشتباهی بردارید، در چاهی که به دست خودتان کنده اید، خواهید افتاد. بنابراین تمام تلاش تان را به کار گیرید تا بی فکر عمل نکنید. اتفاقی برایتان افتاده که اعتماد به نفس تان را کاهش داده است. بهتر است به جای این که ضعف هایتان را بزرگ کنید، روی نقاط قوت تان تمرکز کنید. اگر می خواهید که شریک زندگی تان تغییر کند، اول از همه خودتان باید تغییراتی را به رفتارتان بدهید. در غیر این صورت انتظارتان بیهوده خواهد بود.

ساقیا آمدن عید مبارک بادت

وان مواعید که کردی مرواد از یادت

در شگفتم که در این مدت ایام فراق

برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت

تعبیر: دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.


متولدین دی

امروز هر چقدر که دوست دارید استراحت کنید زیرا فردا روزی است که باید جدی باشید و محتاط تر عمل کنید. به دیدار دوستان تان بروید و با آنها خوش بگذرانید. خودتان را برای یک تغییر بزرگ آماده کنید. به زودی اتفاقی در زندگی تان می افتد که مسیرتان را از این رو به آن رو خواهد کرد. اگر چه شما فردی باثبات هستید اما گاهی با تجربه های جدید است که موجب پیشرفت می شود. بنابراین مقاومت نکنید. به تقدیر اعتماد کنید و خودتان را به دست آن بسپارید تا بهترین ها را برایتان رقم زند.

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد

من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم

هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.


متولدین بهمن

افکار خود را با دیگران در میان بگذارید. اگر احتیاج به حرکت یا تغییر دارید، سعی کنید که خودتان آن را انجام دهید، به جای این که از دیگران کمک بگیرید. شما منابع کافی در دست دارید، تنها کافی است که به آنها نظم دهید تا در مسیر هدف تان به حرکت آیند. اخیرا احساس بی نظمی در زندگی تان دارید اما نگران نباشید زیرا این شرایط ارزش آنچه بعدها به دست می آورید را دارد. خبر خوبی در مورد یکی از عزیزان تان در راه است.

جمالت آفتاب هر نظر باد

ز خوبی روی خوبت خوبتر باد

همای زلف شاهین شهپرت را

دل شاهان عالم زیر پر باد

تعبیر: قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.


متولدین اسفند

امروز تصمیمی می گیرید که در آینده درآمد خوبی را برایتان رقم خواهد زد. فقط حواس تان باشد که تک تک قدم هایتان را با فکر بردارید. هر اشتباه کوچکی می تواند شما را از برنامه هایتان عقب بیاندازد. اگر در خانواده تان مشکلی پیش آمده، نگران نشوید. در این شرایط کاری از دست شما بر نمی آید اما همین که کنارشان باشید کفایت می کند. به زودی عشق زندگی تان شما را با خبری سورپرایز می کند. خودتان را برای تغییرات خوب آماده کنید

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است

سلطان جهانم به چنین روز غلام است

گو شمع میارید در این جمع که امشب

در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

تعبیر: خداوند نعمت و رحمت زیادی به تو ارزانی داشته و آنچه را که احتیاج داری فراهم نموده است، پس مغرور نباش. او از حال تو خئب آگاه است. روزی تو قطع نمی شود. در زندگی به پستی و بلندی اعتقاد داشته باش قبله ی معبود تو فقط و فقط خداوند باشد.

توجه : تمام حقوق مطالب محفوظ می باشد.

 • نویسنده :
 • بازدید : 607
 • دیدگاه : 0

نظرات ارسال شده

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
  کد امنیتی
  رفرش
  کد امنیتی
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]