فال تولد امروز پنج شنبه97/12/2 | فال روزانه پنجشنبه 2 اسفند 97

پست شماره 4615
16:32 , چهارشنبه 01 اسفند 1397

فال تولد امروز پنج شنبه97/12/2 | فال روزانه پنجشنبه 2 اسفند 97

فال تولد امروز پنج شنبه 97/12/2 | فال روزانه پنجشنبه 2 اسفند 97

فال روزانه پنج شنبه 2 اسفند ۹۷ | فال حافظ امروز ۹۷/12/2

مشکل شما این است که خیلی به همه چیز بیش از حد گیر می دهید. اگر سعی کنید که مسائل را خیلی جدی و سخت نگیرد، همه چیز آنطور که می خواهید پیش می رود. اگر برای انجام ایده ای که در سر دارید، با دیگران مشورت کنید، ذهن تان بازتر شده و ایده های ناب تری را اجرا خواهید کرد. بنابراین خودخواهی را کنار بگذارید و نظرات دیگران را هم جویا شوید. در انتهای روز خبری می شنوید که گره ای از گره های زندگی تان را باز خواهد کرد.

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است

شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای

کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

متولدین اردیبهشت

زندگی زوایای مختلفی دارد و شما نباید تک بعدی عمل کنید. نظرات دیگران را با دید باز بپذیرید تا زاویه دیدتان وسیع تر شود. گاهی از برخورد دیگران عصبی می شوید و خودتان را عقب می کشید اما بهتر است که جسارت داشته باشید و با هر شرایطی مقابله کنید. رابطه عاطفی تان نیاز به کمی تغییرات دارد، در این مورد با شریک زندگی تان مشورت کنید. اگر در این کار عجله کنید به جایی نخواهید رسید. با صبر اما همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت.

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است

بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما

به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

متولدین خرداد

اگر هدفی بلند مدت برای زندگی تان ندارید، از همین امروز قلم و کاغذی به دست بگیرید و آرزوهای خود را هر چند دور یادداشت کنید. اگر راهی را که در پیش گرفته اید طبق برنامه پیش ببرید، موفقیت شما سریع تر حاصل خواهد شد. بین شما و یکی از دوستان تان دلخوری پیش آمده، با این حال دوست تان پا پیش می گذارد و به سمت تان می آید. شما نیز بهتر است که کینه ها را دور بریزید و بار دیگر فرصتی به خودتان دهید. به زودی تغییری در شرایط مالی شما اتفاق خواهد افتاد که لبخند را بر لب تان می نشاند.

اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح

صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح

سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات

بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح

تعبیر:چرا فکر می کنی کسی اندوه تو را نمی داند. خیال نکن که کسی ناله ها و آه های تو را درک نمی کند. از یاد خدا غافل نشو که تمام احوالات تو واقف است. گوهری را که تو در پی اش هستی حتی در عمق ترین دریاها که باشد به تو می دهد. از تو حرکت از خدا برکت.

متولدین تیر

برای انجام کاری که در سر دارید، روی دیگران حساب باز نکنید زیرا هر کسی تنها به فکر منافع خودش است. با گفتن ایده هایی که در ذهن دارید، دیگران ممکن است از مشا سو استفاده کنند. با اعتماد به نفس بالا روی پاهای خودتان بایستید تا همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش برود. آن انتظاری که از شریک زندگی تان داشتید را در رفتار او ندیده اید و این موضوع شما را ناراحت کرده است. بهتر است که دست از پیش داوری بردارید و منتظر شوید تا نشانه های بیشتری را دریافت کنید.

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مستپیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان

نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

متولدین مرداد

شما فردی تک بعدی هستید به طوری که فکر می کنید تنها یک راه شما را به موفقیت می رساند در حالی که چنین نیست. شما باید راههای مختلف را امتحان و از میان آنها بهترین را انتخاب کنید. ممکن است در اوایل مسیر موانع زیادی بر سر راهتان قرار گیرد اما هر چه بیشتر پیش روید، لذتی که می برید، بیشتر خواهد شد. در رابطه عاطفی خود به مشکل برخورده اید و این موضوع اعتماد به نفس را از شما گرفته است، سعی کنید که خونسردی خود را حفظ کنید، با گفتگو هر مشکلی حل می شود.

دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت

بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت

یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم

افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت

تعبیر:کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. روزگار تنگدستی به پایان رسیده و زمان آسایش است. عمرتان طولانی است وضعیت فعلی تان تغییر می کند.

متولدین شهریور

حال زمان آن است که به طور جدی بنشینید و در مورد اهدافی که در سر دارید، فکر کنید. شما باید به زندگی تان ثبات و ساختاری محکم تری بدهید. هر چه با برنامه ریزی دقیق تری پیش بروید، زودتر به موفقیت دست می یابید. اگر چه در محیط کار استرس زیادی دارید اما سعی کنید که آن را وارد مسائل خانوادگی خود نکنید. این کار نه تنها آرامش همسر، بلکه آرامش خودتان را نیز بهم خواهد زد. برای رسیدن به آرزویی که در سر دارید کمی دیگر هم باید صبر کنید اما خبر خوبی در مورد آن می شنوید که امیدوارتان خواهد کرد.

دارم امید عاطفتی از جانب دوست

کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

دانم که بگذرد ز سر جرم من که او

گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست

تعبیر: او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

 

متولدین مهر

نقشه ای در سر دارید اما آنطور که شما می خواهید پیش نمی رود، بهتر است که برای رسیدن به هدف هایتان صبور باشید. به زودی تغییری در زندگی تان رخ می دهد که بر روحیه تان تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. برای انجام آنچه در سر دارید، جسارت بیشتری به خرج دهید. احتیاط بیش از حد تنها موفقیت شما را به تعویق می اندازد. اخیرا در ارتباط با عشق تان دچار مشکل شده اید و گویی در دو مسیر متفاوت از هم قدم بر می دارید اما صبور باشید و برای یک بار هم که شده بگذارید طرف مقابل تان در کارها پیش قدم شود.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست

سخن شناس نه‌ای جان من خطا این جاست

سرم به دنیی و عقبی فرو نمی‌آید

تبارک الله از این فتنه‌ها که در سر ماست

تعبیر:از اینکه اگر پیروز نشوی می ترسی و مدام در حال رنجیدن هستی تا رنج نبینی به مقصود نمی رسی. اگر قرار باشد با نبودن درد و مشقت وصل حاصل شود، نتیجه ی کار برایت لذت بخش نخواهد بود و در راه رسیدن به مقصود امکان از دست دادن مال و آبرو نیز می باشد.

.

متولدین آبان

اگر موضوعی براتان اهمیت دارد، برایش وقت بگذارید. علاقه و پشت کار دو فاکتوری ست که می تواند شما را به اهداف تان برساند. از برقراری رابطه عاطفی هراسانید. شاید این احساس شما به دلیل تجربه های تلخ گذشته است اما به شما پیشنهاد می کنیم که گذشته ها را رها کرده و در زمان حال زندگی کنید. زندگی شما دچار یک روزمرگی کسل بار شده است اما عشق می تواند آن را دگرگون کرده و هیجان را به زندگی تان راه دهد. پس بهتر است در مقابل آتشی که در قلب تان شعله ور شده، مقاومت نکنید.

جز آستان توام در جهان پناهی نیست

سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم

که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما” مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

متولدین آذر

امروز به دنبال شرایطی باشید تا کمی حالتان را دگوگون و شما را از این فضا دور کند. شاید فکرش را نکنید اما در همین شرایط که احساس ناامیدی می کنید، شانس با شماست و دست به هر کاری بزنید، موفقیت به سمت تان می آید. پس بهتر است به دنبال هدف های اصلی زندگی تان باشید و به سمت آنها قدم بردارید. شجاعت کلید موفقیت شماست. برای خودتان یک برنامه دقیق بریزید و طبق آن پیش روید. امروز دوستی سراغ تان می گیرد، اگر چه خیلی حوصله او را ندارید، اما بهتر است که به حرف هایش بی اعتنایی نکنید. او می تواند در یکی از مشکلات تان راه گشا باشد.

منم که گوشه میخانه خانقاه من است

دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک

نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر:به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

 

متولدین دی

امروز روزی ست که باید خودتان را رها کنید. هر چه بیشتر خود و احساسات تان را آزاد بگذارید، شادتر خواهید بود و انرژی مثبت بیشتری دریافت خواهید کرد. بهتر است فعلا تنها تمرکزتان را بر آنچه ندای قلب تان می گوید بگذارید و باقی کارها را به روزهای بعد موکول کنید. نگران یکی از نزدیکان تان هستید، اما خیلی خودتان را اذیت نکنید زیرا به زودی می شنوید که گره زندگی او باز می شود. خیلی خودتان را در مورد عاداتی که دارید اذیت نکنید. اگر کاری شما را خوشحال می کند، حتما انجامش دهید.

اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح

صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح

سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات

بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

متولدین بهمن

امروز از دهان یکی از دوستان تان حرف هایی خواهید شنید که متعجب تان می کند. می خواهید با توجه به آنها تصمیمی بگیرید، اما بهتر است که در حال حاضر دست نگه دارید. تا مطمئن نشدید لازم نیست قدمی بردارید. در اواسط روز دوستی به سراغ تان می آید که انتظارش را ندارید. اگر چه کمی از دست او دلگیر هستید اما بهتر است فراموش کنید. اگر امروز از نظر جسمی احساس خوبی ندارید، کمی فعالیت بدنی داشته باشید. ورزش و تحرک حال شما را به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد داد.

دی پیر می فروش که ذکرش به خیر باد

گفتا شراب نوش و غم دل ببر ز یاد

گفتم به باد می‌دهدم باده نام و ننگ

گفتا قبول کن سخن و هر چه باد باد

تعبیر:بخت بسیار خوبی نصیبتان شده که از خوبی زبانزد خاص و عام است. او در همه حال با شماست و لحظه ای از شما جدا نمی شود. دل ویرانه تان را سامان می بخشد. محبت خودتان را از او دریغ نکنید. در ایام بهار بشارتی به شما می دهند که لیاقت این بشارت را دارید چون مقامتان نزد خداوند بسیار بالاست.

متولدین اسفند

امروز برایتان سخت است که بتوانید خودتان را با واقعیت تطبیق دهید. خیلی نگران نباشید زیرا خیالپردازی هم برایتان ضرری نخواهد داشت. با این اوصاف بهتر است که دور کارهای مهم را خط بکشید. اگر می خواهید در رابطه با روابط عاطفی تان قدمی بردارید، باید بتوانید بر ترس هایتان غلبه کنید. لازم نیست که دیگران را از تمام قدم هایی که می خواهید بر دارید، آگاه کنید. رازهاتان را پیش خودتان نگه دارید در غیر این صورت دیگران پیش پای شما سنگ خواهند انداخت.

سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت

آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت

جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

تعبیر:ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

توجه : تمام حقوق مطالب محفوظ می باشد.

 • نویسنده :
 • بازدید : 368
 • دیدگاه : 0

نظرات ارسال شده

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
  کد امنیتی
  رفرش
  کد امنیتی
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]