فال تولد امروز یکشنبه 97/12/5 | فال روزانه یکشنبه 5 اسفند 97

فال تولد امروز یکشنبه 97/12/5 | فال روزانه یکشنبه 5 اسفند 97

فال روزانه یکشنبه 5 اسفند ۹۷ | فال حافظ امروز ۹۷/12/5

دوست عزیزی که 5 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
شما فردی با عقاید مذهبی محکم و ذهنی هوشیار و آگاه هستید، اما باید به بیقراری و لجبازی خود که صفات منفی تان هستند غلبه کنید. امسال شما فرصت های زیادی برای کسب پول و درآمد بیشتر در اختیار خواهید داشت، اما با افزایش درآمدتان به فکر پس انداز نخواهید بود و بیشتر پول خود را صرف تجملات و خوشگذرانی خواهید کرد و در پایان سال خواهید دید که چیز زیادی به اموالتان افزوده نشده است. اگر قصد آغاز فعالیت های تجاری جدید را دارید امسال فرصت بسیار خوبی برای این کار خواهد بود و سود قابل توجهی به دست خواهید آورد. مهارت قوی شما در برقراری ارتباط با دیگران کمک خواهد کرد تا مقامات مافوق خود را با عملکردتان تحت تأثیر قرار داده و موقعیت کاری بهتری را به دست بیاورید که طبیعتا افزایش درآمدتان را نیز به همراه خواهد داشت. اگر هنوز تنها هستید و نیمه ی دیگر خود را نیافته اید امسال وقت آن است که آستین هایتان را بالا زده و جستجو را آغاز کنید. متأهل ها هم حمایت همسر و خانواده شان را در هر شرایطی خواهند داشت. ماه های فروردین، مرداد و آذر بهترین ماه های امسال خواهند بود.
 
 

فال روزانه یکشنبه 97/12/5 مخصوص متولدین فروردین
برخی تغییرات در انتظار شما هستند که شاید خودتان را برای آنها آماده نکرده باشید و حداقل در حال حاضر علاقه ای هم به آنها نداشته باشید، اما چند روز آینده ی شما را تحت تـأثیر قرار خواهند داد و روزهایی نه چندان آرام را برایتان به همراه خواهند داشت. کارهای زیادی هستند که باید انجام شوند و خوشبختانه توانایی فوق العاده ای که در سر و سامان دادن به کارها و مدیریت اوضاع دارید به شما کمک خواهد کرد تا از پس انجام همه ی این کارها به خوبی بربیایید. شاید بد نباشد امروز تا وقت هست کمی بیشتر از همیشه استراحت کرده و خودتان را برای این روزهای پرمشغله آماده کنید. لازم نیست از همین امروز شروع به کار کنید!
 
گفتم‌ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت: معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می‌شود پشتپا به آنه نزنو کار‌ها را خراب نن، زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می‌فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه، چون تیشه به ریشه ات می‌زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است، ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می‌شود.فال روزانه یکشنبه 97/12/5 مخصوص متولدین اردیبهشت
امروز ترس ها و نگرانی هایی در رابطه با مسائل کاری شما را در بر گرفته اند، اما خوشبختانه می توانیم با خیال راحت به شما بگوییم که این نگرانی هایتان بیهوده هستند و حداقل در حال حاضر، هیچ خطری شما و آینده حرفه ای تان را تهدید نمی کند. درست است که در محل کارتان با چالش های زیادی مواجه هستید و این روزها اوضاع آنطوری که شما می خواهید پیش نمی رود، اما به شما توصیه می شود که خودتان را از مشکلات و مسائلی که با خود شما ارتباط مستقیم پیدا نمی کنند دور نگه داشته و خودتان را با آنها درگیر نکنید. از همه ی اینها که بگذریم امروز یک روز تعطیل است و شما چیزهای مهم تری دارید که باید به آنها توجه کنید، مثلا خانواده تان!

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست***سخن شناس نه‌ای جان من خطا این جاست

سرم به دنیی و عقبی فرو نمی‌آید***تبارک الله از این فتنه‌ها که در سر ماست

تعبیر:هوشیار باش رقیبان می‌خواهند تو را خوار کنند و از در الفت وارد شده اند و طرح محبت با تو خواهند ریخت. فریب آن‌ها را نخور. خودت گره‌ها را باز کن. از چیزی خجالت نکش به سفری کوتاه می‌روی و در این سفر گشایشی در کارت می‌شود و تو به کام دل خود می‌رسی و در آن زمان بندگی خداوند را فراموش نکن.
 
 
فال روزانه یکشنبه 97/12/5 مخصوص متولدین خرداد
امروز شما نمی توانید فکر شخصی که به تازگی و یا حتی شاید همین امروز دیده اید را از ذهن خود خارج کنید. او شما را به شدت تحت تأثیر قرار داده و تمام مدت دارید به او فکر می کنید. هنوز برای قضاوت در مورد این که احساساتتان نسبت به این شخص واقعی هستند و یا خیلی زود کل این ماجرا را فراموش خواهید کرد خیلی زود است، اما در هر صورت فعلا بسیار هیجان زده و سرحال هستید. شما برای روز تعطیلتان برنامه های بسیاری در نظر داشته اید، اجازه ندهید درگیری ذهنتان با این موضوع برنامه هایتان را به هم بریزد. از وقتتان به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و خودتان را برای یک هفته ی پربار کاری آماده کنید.
 
یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:زندگی بدون او برایت میسر نیست. غم دوری و هجران را نمی‌توان تحمل کنی، ولی فعلا" چاره‌ای جز این نداریو با گریه و زاری کردن کاری درست نمی‌شود. شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.
 


فال روزانه یکشنبه 97/12/5 مخصوص متولدین تیر
شما از آن دسته آدم هایی هستید که از خرید و جمع آوری وسایل مختلف در خانه و دور و بر خود لذت می برند و هر چقدر که دورتان شلوغ تر و دارایی هایتان بیشتر باشد احساس آرامش بیشتری می کنید. امروز هم قصد دارید در جهت تکمیل مجموعه ی بزرگی که دارید گام برداشته و وسیله ی جدیدی را برای خانه تان خریداری کنید. این وسیله به احتمال زیاد یکی از تجهیزات الکترونیکی مدرن است که هر روز محصول و مدل جدیدی از آنها به بازار می آید. خوب، شما این اواخر به سختی کار کرده اید و حالا اشکالی ندارد اگر بخواهید به خودتان یک جایزه بدهید. اما قبل ار خریدن این شیء به این فکر کنید که آیا واقعا آن را لازم دارید و از آن استفاده خواهید کرد؟
 
رواق منظر چشم من آشیانه توست***کرم نما و فرود آ. که خانه خانه توست

به لطف خال و خط از عارفان ربودی دل***لطیفه‌های عجب زیر دام و دانه توست

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می‌گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می‌شود هر چه را به دست آورده‌ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.
 

  فال روزانه یکشنبه 97/12/5 مخصوص متولدین مرداد
امروز شاید بخواهید فقط برای یک دقیقه در اینترنت به دنبال چیزی بگردید و ناگهان به خودتان بیایید و ببینید که ساعت ها مشغول مطالعه و جستجو در رابطه با این موضوع بوده اید. شما با اطلاعات جدیدی روبرو خواهید شد که برایتان بسیار جذاب هستند و هر چقدر بیشتر در مورد آنها می خوانید بیشتر مجذوب می شوید. اگر تا این حد به این موضوع علاقه دارید چرا در یک کلاس یا کارگاه آموزشی مرتبط با آن ثبت نام نمی کنید؟ این ار شما را با افراد دیگری که در این رابطه اطلاعات دارند و به آن علاقمند هستند در ارتباط خواهد گذاشت و شاید حتی دوستی های جدیدی را برای شما رقم بزند که تا مدت ها ادامه خواهد داشت.
 
اگر چه باده فرح بخش و باد گل‌بیز است***به بانگ چنگ مخور می‌که محتسب تیز است

صراحی‌ای و حریفی گرت به چنگ افتد***به عقل نوش که ایام فتنه انگیز است

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می‌کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است. فال روزانه یکشنبه  97/12/5مخصوص متولدین شهریور
شما همیشه شم تجاری بسیار خوبی داشته اید، اما امروز این تواناییتان بیش از هر زمان دیگری شده است. شما اطلاعات مفید بسیاری را در رابطه با مسائل اقتصادی از طریق مطالعه و تحقیق در اینترنت کسب کرده اید و آنها را خیلی خوب درک کرده و حالا آماده اید تا از آنها بهره ببرید. خوشبختانه امروز حس درونیتان نیز به کمک شما آمده است و خیلی خوب می توانید تشخیص دهید که چه سرمایه گذاری هایی به نفع شما و چه کارهایی به ضررتان خواهند بود. برای امروزتان یک برنامه ی مفرح در نظر بگیرید و تمام روزتان را در خانه و پای تلویزیون و با موبایل بازی و کارهای بیهوده نگذرانید. بگذارید روز تعطیل تان با روزهای عادی فرق داشته باشد!
 
خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر: یاد ایام قدیم دلت را شاد می‌کند. به یاد روز‌هایی می‌افتی که صبح و شام آزاد بودی. درد دل زیادی داری و به دنبال یک هم راز و هم سخن می‌گردی. خود را ضعیف می‌پنداری، اما دلت قوی است. حالا می‌فهمی که نصیحت بزرگان چقدر باعث موفقیتت شده. تمام خاطرات با قید تاریخ روی قلبت حک شده است و تو تا آخر عمرت به نیک نامی و کامروایی زندگی می‌کنی.
 

فال روزانه یکشنبه 97/12/5مخصوص متولدین مهر
امروز چشم های تان را خوب باز کنید، چون به احتمال زیاد فرصت آشنایی با عشق رویاهایتان را خواهید داشت و اگر حواستان را خوب جمع نکنید این فرصت را از دست خواهید داد. شاید هم به طور کاملا غیر منتظره فرصتی برای به دست آوردن مبلغ قابل ملاحظه ای پول برایتان به وجود بیاید. در هر صورت امروز برای شما یک روز عادی نخواهد بود و در نتیجه شما هم نباید مثل روزهای عادی برخورد کنید. شش دانگ حواستان را جمع کنید و هیچ فرصتی را از دست ندهید، چون در غیر این صورت بعدا حسابی پشیمان خواهید شد. اگر یک پیشنهاد کاری خیلی وسوسه انگیز داشتید بهتر است هول نشوید و بلافاصله آن را نپذیرید؛ بهتر است اول کمی اطلاعات در مورد آن جمع آوری کنید.
 
صوفی از پرتو می‌راز نهانی دانست***گوهر هر کس از این لعل توانی دانست

قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس***که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست

تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده‌ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می‌شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن، زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه‌ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می‌باشد.
 

فال روزانه یکشنبه 97/12/5مخصوص متولدین آبان
تغییراتی در انتظار شما هستند که می توانند به اندازه ی تغییر شغلتان بزرگ و یا به اندازه ی تغییر سرگرمی هایتان کوچک باشند، در هر صورت خودتان را برای این تغییرات آماده کنید. تکنولوژی مدرن به شدت شما را مجذوب و شیفته ی خود کرده است و در این فکر هستید که خلاقیت خود را به کار گرفته و فعالیت جدیدی را در این زمینه آغاز کنید. در نظر داشته باشید که همه چیز به همین سادگی که شما فکر می کنید نیست و پیش از هر کاری در اولین قدم باید دانش و مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید. اگر وقت و هزینه ی کافی را در اختیار دارید به شما توصیه می شود که در کلاس های آموزشی مرتبط با این زمینه ثبت نام کنید.
 
لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است

شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است

تعبیر:راهی را که می‌روید درست است از تدبیر و اندیشه‌ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می‌شوید. به زودی در جمعی حاضر می‌شوید که تقدیر و اینده‌ی شما در آنجا رقم زده می‌شود و به نشانه‌هایی دست پیدا می‌کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.
 


فال روزانه یکشنبه  97/12/5 مخصوص متولدین آذر
امروز حس ماجراجویی شما گل کرده و میل شدیدی به سفر به سرزمین های دور دست در وجود خود احساس می کنید. شاید حتی دست به کار شده و به وبسایت های مختلف سر زده و در مورد سفر به نقاط مختلف دنیا تحقیق کرده و هزینه هایی که این کار می تواند برایتان در بر داشته باشد را مورد بررسی قرار دهید. تایلند، هند، مصر و چین، از جمله سرزمین های پر رمز و رازی هستند که دوست دارید به آنها سفر کنید. اگر توان مالی اش را دارید چرا از همین حالا برای یک سفر نوروزی هیجان انگیز برنامه ریزی نمی کنید؟! اگر هم پولتان فعلا برای این کار کافی نیست هیچ اشکالی ندارد! می توانید حداقل از الان برای این سفر و پس انداز کردن برای آن برنامه ریزی کنید.
 
به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز. طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر:ایمانت را قوی‌تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می‌شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می‌کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می‌دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی‌ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.
 
فال روزانه شنبه 4 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/4
فال روزانه یکشنبه 97/12/5 مخصوص متولدین دی
تغییرات حتی اگر در جهت مثبت هم باشند می توانند گاهی حتی برای یک نفر با شجاعت و اعتماد به نفس شما هم ترسناک به نظر برسند. در حال حاضر شما دارید خودتان را برای تغییری بزرگ در زمینه ی حرفه ای و یا در زندگی شخصیتان آماده می کنید و احساس می کنید که از لحاظ روحی و عاطفی آمادگی لازم برای این کار را ندارید. با این همه به شدت به شما توصیه می کنیم که این موقعیت فوق العاده را از دست ندهید. اگر این فرصت را از دست بدهید به احتمال زیاد تا مدت ها و یا حتی تا آخر عمر دچار حسرت و پشیمانی خواهید بود. این تغییرات در بهترین جهت ممکن خواهند بود، پس با آغوش باز آنها را بپذیرید.
 
ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز. لذت شرب مدام ما

تعبیر: راه به جایی نداری. همه در‌ها به رویت بسته شده و فکر می‌کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می‌دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می‌کنند و مدام ایراد می‌گیرند. پس تو هم راز‌های درونت ر. فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.
 


فال روزانه یکشنبه 97/12/5 مخصوص متولدین بهمن
در حال حاضر فرصت ها و موقعیت های بسیار زیادی دور و برتان را فرا گرفته اند و شما وسوسه شده اید که از تمام آنها به نفع خود استفاده کنید. خوب، دوست عزیز راستش را بخواهید اگر می خواهید بیشترین بهره ی ممکن را از این موقعیت ببرید باید اولویت هایتان را تعیین کرده و بر اساس آن دست به انتخاب بزنید. شما این را خیلی خوب می دانید که اگر بخواهید با یک دست دو هندوانه بلند کنید به احتمال زیاد حداقل یکی از آنها از دستتان خواهد افتاد! با توجه به شرایط فعلی شما توصیه می شود موقعیت هایی را مورد استفاده قرار بدهید که امکان بالا بردن سطح دانش و مهارت حرفه ای تان را به شما می دهند و مقدمات آینده ای بهتر را برایتان فراهم می کنند.
 
روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز. خمخانه به جوش آمد و می‌باید خواست

نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست

تعبیر: درد دل تو و فریاد‌ها و آه‌های جگر سوزت درمان ندارد. هر چند که تقوی پیشه کرده‌ای و دل و دین را یکجا پای وصل گذاشته ای. هر چه می‌کشی از آشنایان است حاضری حتی برای رسیدن به وصال یار جانت را هم فدا کنی. با گریه و زاری نیز مشکلت حل نمی‌شود.
 


فال روزانه یکشنبه 97/12/5 مخصوص متولدین اسفند
امروز ممکن است ثروت بادآورده ای به دستتان برسد که حتی فکر آن را هم نمی کرده اید. این پول را، و خواه زیاد باشد و خواه کم، با دقت و احتیاط مورد استفاده قرار بدهید. اگر عاقلانه آن را سرمایه گذاری کنید به احتمال زیاد تا مدت ها از آن سود خواهید برد. شما ناگهان علاقه ی زیادی به معنویات و علوم ماوراء الطبیعه پیدا کرده اید و کنجکاویتان به شدت در مورد آنها برانگیخته شده است. اشکالی ندارد اگر بخواهید کمی در این مورد مطالعه کرده و اطلاعات کسب کنید، مخصوصا امروز که تعطیل هستید و کار زیادی برای انجام دادن ندارید، اما این را فراموش نکنید که فقط به منابع مطمئن اعتماد کنید و اسیر خرافات و اطلاعات اشتباه نشوید.
 
مرحبا‌ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز. عشق شکر و بادام دوست

تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده‌ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می‌خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی‌گذاری، ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می‌کنی فکر کن.
 

توجه : تمام حقوق مطالب محفوظ می باشد.

 • نویسنده :
 • بازدید : 246
 • دیدگاه : 0

نظرات ارسال شده

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
  کد امنیتی
  رفرش
  کد امنیتی
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]