فال ماهانه اردیبهشت ماه 1398

پست شماره 4743
12:54 , دوشنبه 09 ارديبهشت 1398

فال ماهانه اردیبهشت ماه 1398

فال  ماهانه اردیبهشت ماه 1398

**********************

فال ماهانه متولدین فروردین _ اردیبهشت 98

چند قطره اشک ناگهانی و غیرمنتظره میریزید شاید لحظه خاصی باشد که حالت عرفانی داشته باشید و حاجتی از خداوند بخواهید که در این لحظه حاجت روا می شوید و به آرامش دست پیدا می کنید. چند موفقیت پشت سر هم دارید که اینها بخاطر تلاش بی وقفه خودتان است .

 

 

 

فردی با ظاهر نیکو و خوش صحبت یا در کنار شماست یا بزودی در کنار شما قرار می گیرد که از بودن در کنار این فرد به خودتان می بالید و احساس غرور می کنید.اگر مشکلی در رابطه با چشم هایتان دارید ممکن است کارتان به جراحی بکشد و این جراحی موفقیت آمیز خواهد بود و ترس شما بیخود است یا فردی نزدیک شماست که این جراحی را انجام می دهد. مبلغی را برای رفتن به مکانی مقدس و زیارتی هزینه می کنید که این هزینه برای شما خیر است شاید هم ادای یک نذر باشد. فرد دست به خیری هستید و مدام در فکر شاد کردن دل بقیه هستید بدانید که این کارهای شما بی اجر و پاداش نیست . اگر مریم نام هستید در چند گرفتاری و مشکل یا قرار دارید یا قرار می گیرید. در این شرایط فقط باید به خداوند متعال توکل کنید و با حوصله و بردباری این شرایط سخت را پشت سر بگذارید . صدقه بدهید شاید این مشکل از طرف اطرافیان شما باشد. سعی کنید در اوقات فراغت خود قرآن بخوانید برای شما خوب است.اگر فردی را دوست دارید و از دست این فرد دلخور هستید به سمت شما می آید و دلخوری ها را رفع میکند. اگر متاهل هستید و فرزند دارید از دست فرزندان خود حرص و جوش می خورید. اگر شاغل هستید امسال چند اتفاق روی مسیر کاری شما تاثیر گذار است و از لحاظ مالی در شرایط خوبی قرار میگیرید. حسودان زیادی دارید که منتظر زمین خوردن شما هستند پس حسابی مراقب باشید. 

 

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت _ اردیبهشت 98

 

برخی افراد این ماه احتمال زیاد درگیر یک جابجایی یا هستند یا میشوند ولی با وجود تمام مشکلات و خرص و جوش هایی که میخورید این جابجایی چه کاری باشد چه برای زندگی برای شما خوب است. یکسری از افراد این ماه در چشم انتظاری به سر می برند که از این چشم انتظاری بیرون می آیند و مشکل حل خواهد شد . با هر کس که در فاصله و انتظار به سر می برید روزهای پر استرسی را سپری می کنید که این استرس ها بخاطر بلاتکلیفی است که در آن قرار دارید و نمی دانید عاقبتش چه میشود اما نگران نباشید آخر و عاقبت خوشی دارد فقط سعی کنید مثبت اندیش باشید. اگر شاغل هستید در اوایل سال یک پیشنهاد دارید که مربوط به شغلتان میشود و از این بابت یک پیشرفت دارید. دو تا قرار داد مهم امضا می کنید که چه مالی باشد چه عاطفی برای شما پرمنفعت است و به شرایط خوبی دست پیدا می کنید . اگر متاهل هستید و فرزند زیر ده سال دارید برایش صدقه بدهید تا خطر از سر فرزندتان رفع شود. به چند مهمانی و دورهمی دعوت می شوید که می روید و شادی های زیادی در این جمع دارید. مراقب چشم و نظر ها باشید. صدقه بدهید تا از چشم بد دور باشید. چند تماس تلفنی مربوط به کار یک چهاردیواری دارید و خبر های خوشی را از این بابت دریافت می کنید. یکسری از افراد این ماه راه مشهد و حرم امام رضا (ع) را در پیش دارند و از این سفر آرامش زیادی کسب میکنند. اکر دنبال کشف کردن رازی هستید و می خواهید از چیزی سر دربیاورید یک سرنخ تازه به دست شما میرسد و شما هیجان زده می شوید.اگر محمد نام هستید یک خیر نصیب شما میشود در غیر این صورت از طرف یک محمد نام خیری به شما می رسد. با فردی که از خارج می آید ملاقات و روبوسی دارید و با این فرد یا افراد برای چمد روز شاد و خوشحال هستید. اکر خارج از شهر ملکی دارید یک تصمیم تازه در رابطه با این ملک می گیرید.به یک عروسی یا نامزدی دعوت می شوید حتما شرکت کنید چون باعث شادی روحیه شما می شود. 

 

فال ماهانه متولدین خرداد _ اردیبهشت 98

 

پشت کار خوبی دارید . اگر م نام هستید و پیگیر کاری هستید با همین پشتکار ادامه دهید به هدفتان می رسید . یک سری از افراد این ماه تلفن احساسی از عشقشان دارند که از این تلفن تعجب میکنند و هم خوشحال می شوند. می خواهید قدم جدیدی بردارید که این قدم پربار و روشن است .اگر به یک شروع فکر می کنید کار یا زندگی بسیار عالی است و به خواسته هایتان می رسید . خبری خوش و مهم برای شما در راه است که هر لحظه ممکن است این خبر را دریافت کنید و شاد شوید .با یکسری از افراد که از راه دور می آیند دیدار و روبوسی دارید ممکن است از شهرستان یا خارج از ایران باشند و از این افراد سوغاتی دریافت می کنید . دنبال یک کار مالی هستید یا این کار مالی ارث است یا وام است یا طلب از کسی است به هر حال برای این کار مالی زیاد دوندگی کردید یا می کنید ولی تا آخر شش ماه اول سال به دست شما می رسد و چند تا از برنامه های شما را جفت و جور می کند. فقط پیگیر باشید و فرصت را از دست ندهید. اگر آقا هستید خانواده دوست هستید و با عشقتان در این ایام روزهای خوب و پر خاطره دارید . اگر دختر یا پسر دم بخت دارید یک شرایط ازدواج برای این افراد فراهم می شود ولی چه خودتان باشید چه فرزندتان این خواستگاری خوب است . روز های 8 و 9 و 10 و 11 این ماه روزهای خوبی دارید و در یک جایی یا هستید یا می روید که در این مکان خوشحال هستید . با کسی که به شما نزدیک است چند تا جر و بخث دارید که کارتان به دعوا و مشاجره کشیده میشود و این فرد با شما زیاد لجبازی می کند سعی کنید سکوت کنید و اهمیت ندهید. یک خطر دزدی شما یا خانواده شما را تهدید می کند مراقب وسایل شخصی خودتان و اطرافیانتان باشید. اگر قصد پوچ کردن فردی را دارید که در اسم یا فامیل این فرد ر یا ز یا ژ دارد این کار را بکنید حتی اگر عشقی باشد چون به نفع شما خواهد بود .مجردین این ماه صد در صد ازدواج خواهند  داشت حتی اگر قبلا ... داشته اند . اگر از آینده ترس دارید بدانید که آینده خوبی دارید و به خداوند توکل کنید.

 

 فال ماهانه متولدین تیر _ اردیبهشت 98

 

در رابطه با یک راز و نیاز چند قطره اشک می ریزید  و طلب حاجت می کنید که در بسته ای به روی شما باز می شود .. فردی قصد ضربه زدن به شما را دارد که ر یا ز یا ژ دارد. اگر این فرد را می شناسید مراقبش باشید . اگر مراقب باشید کاری از دستش برنمی آید . اگر متاهل و صتخب فرزند هستید برای یک فرزند خیلی نگران هستید و بهش فکر می کنید ولی این نگرانی شما به هر دلیل که هست مشکل این اولاد حل می شود. و به موفقیت می رسید و شما از این بابت خیالتان راحت می شود . افرادی از متولدین این ماه که قصد ساخت و ساز یا مشارکت دارند و یا پیشنهادی در سال جدید از این بابت داشتید این ساخت و ساز برای شما سودمند است در هر زمینه که هست پس قبول کنید. با وجودی که برای شما یکم دردسر دارد اما خیر است . یکسری از افراد این ماه قصد مهاجرت دارند و می خواهند از ایران یا از شهرستان مهاجرت کنند که به تصمیم خودتان بستگی دارد اما خوب است و آینده خوبی بعد از این مهاجرت خواهید داشت فقط اول این مهاجرت با مشکلات و موانع زیادی روبه رو می شوید که اگر حوصله کنید کم کم به آسایش و خوشی می رسید. یک ختم 40 روزه یا گرفتید یا بگیرید از این ختم 40 روزه حاجت روا می شوید. روز های 9 و 10 این ماه روزهای خوبی است و در این روزها شاد و مسرور خواهید بود . چند تا میز گرد کاری یا خانوادگی دارید که این میز گرد ها به خیر و شادی ختم می شود . اگر مشکل دندان درد دارید حتما به دکتر مراجعه کنید چون یک دندان درد در این روزها که دوست دارید شاد باشید شما را کلافه می کند و از این درد شاکی می شوید پس زودتربه فکر درمان باشید. اگر شکست زندگی در گذشته داشته اید گذشته را فراموش کنید و به آینده فکر کنید .یک سری از افراد به زودی با فردی جدید آشنا خواهند شد که آشنایی با این فرد اولش برای شما با دلهره  و استرس همراه است ولی کم کم با این شخص به نتایج خوبی می رسید و یک رابطه بین شما برقرار می شود و عاقبت خوبی دارد.در این ایام پول های زیادی از دست شما می رود و هزینه زیادی دارید ولی این هزینه ها جبران پذیر است و دوباره جای آنها پر می شود. اگر درگیر کار اداری یا قانونی هستید این حکم به نفع شما یا خبری به نفع شما دریافت می کنید که این خبر شما را به وجد می آورد . یک دروغ یا خودتان می گویید یا فردی که به شما نزدیک است می گوید که این دروغ باعث یک شر و ناراحتی و جر و بحث بین چند نفر می شود پس حواستان باشد تا دچار مشکل نشوید.

 

 

فال ماهانه متولدین مرداد _ اردیبهشت 98

 در این روز ها یکم دلتان گرفته است و اخساس دلتنگی دارید ولی سعی کنید در این شرایط به دل طبیعت بروید و دلتان را شاد کنید و دوباره آرامش را به روخ و جسمتان برگردانید. چند فرد موذی اطرافتان هستند که خطرناکند و ممکن است بخواهند برای شما دردسر درست کنند که اگر حواستان مباشد دردسر درست میکنند مراقب باشید. یک نذری کردید که این نذر گره از کار شما باز می کند و حاجت روا می شوید. روزها و هفته های خوبی پیش رو دارید طوری که احساس آرامش می کنید. راه روزی برای شاغلین این ماه باز است و اگر شاغل هستید درآمد کاری شما رو به افزایش است . یک تهمت به شما زده می شود که از این تهمت دلتان می گیرد ، این فرد را به خدا واگذار کنید جواب عملش را میگیرد . فردی که مریض احوال است فوت می کند و خبر فوت دریافت می کنید و برای عرض تسلیت می روید و در یک مراسم ختم شرکت میکنید. یک جایی دسته جمعی می روید و با افرادی ملاقات میکنید که از دیدن این افراد شاد و مسرور می شوید و خاطره شیرینی برای شما به جا می ماند. فردی خواهان شماست اگر مجرد هستید و دلتنگتان است و شما را دوست دارد ولی شما اصلا توجهی به این فرد نمی کنید ولی سعی کنید دلش را نشکنیدچون آه و نفرین پشت سرتان می ماند و این عشقی یک طرفه است . اگر قصد جابه جایی و تغییر مکان دارید این جابجایی برای شما خیر است .اگر فردی با شما قهر است و دلخوری با کسی دارید فعلا ادامه دارید و باید صبر کنید تا دوباره همه چیز به حالت اول برگردد . فردی هدیه به دست به دیدنتان می آید که از دیدم ایم فرد بسیار خوشحال می شوید. خبر ازدواج یا شنیدید یا میشنوید که شاید در این مراسم ازدواج شرکت کنید .اتفاقات مهم و مثبتی در سال جدید برای شما می افتد که مسیر زندگی شما را تغییر خواهد داد. 

 

 

 

فال ماهانه متولدین شهریور _ اردیبهشت 98

 

از دست یک دال نام چند تا حرص و جوش دارید که شما را کلافه و ناراحت میکند طوری که شاید دست به ناشکری بزنید اما اصلا برای شما خوب میسن چوم ناشکری به شما نمی آید. خطر دزدی دارید در این روزها مراقب وسایل شخصیتان باشید تا متضرر نشوید .اگر مجرد هستید و خواهان فردی هستید این فرد گاه گاه شما را بازی می دهد و فردی دمدمی مزاج است. باید تکلیف خودتان با ایت فرد را مشخص کنید تا از این سردرگمی رهایی یابید . جایی زیارتی را ناخواسته و اتفاقی زیارت می کنید و از رفتن به این مکان مقدس آرامش می یابید . از یک تماس تلفنی که شماره 7 یا 8 دارید یک شادی غیر منتظره دارید. اگر به فردی شک دارید و این فرد فرزندتان است این شک پوچ است و فقط احساس خودتان است که شما را دچار ترید و شک کرده است. مجردین این ماه اگر به ازدواج فکر میکنید برای شما خوب ومبارک است پس اقدام کنید چه آقا هستید و چه خانم... اگر علی نام هستید یک موفقیت بزرگ دارید چه در زمینه کاری چه عاطفی هر چه باشد عالی است. پول بزرگی برای یکسری از متولدین این ماه در راه است که یا وام است یا طلب مالی به هر حال این پول به سمت شما در حرکت است ...اگر خارج از شهر یک ملک دارید تصمیمی برای این ملک را عملی میکنید که خوب و روشن است . از راه دور مسافر دارید و با این مسافر دیدار خوبی خواهید داشت. 

 

 

 

فال ماهانه متولدین مهر _ اردیبهشت 98

 

برای متولدین این ماه کاری به زودی جفت و جور می شود که برای آن تلاش زیادی داشته اید ولی نتیجه این تلاش را دریافت میکنید و خندان می شوید. پیروزی بزرگی دارید که به خاطر این پیروزی در چشم و نظر می افتید و حسودان زیادی پیدا میکنید . چند ملاقات و دیدار عاطفی با کسی که دوستش دارید ، خواهید داشت .سفری دریایی می روید که دسته جمعی است . شخصی دایم میخواهد لج شما را در بیاورد و قصد گرفتن انتقام دارد اگر حواستان به دور و برتان نباشد موفق می شود. پول زیاد به دست شما می رسد ولی ولخرج هستید ، سعی کنید در دخل و خرجتان بیشتر دقت کنید . به یک عروسی یا جشن دعوت میشوید که رفتنش بستگی به خودتان دارد ولی حتما بروید حتی اگر پرهزینه باشد لذت بخش خواهد بود . اگر خانم و مجرد هستید یا مطلقه محمد نامی شما را دوست دارد که به زودی یک ابراز علاقه از این فرد به شما می شود که جواب این درخواست چه دوستی باشد چه ازدواج به جواب شما بستگی دارد ولی اگر مثبت باشد خوب است. میز گرد ارثی دارید یا مالی که در شراکت است و مشکل حل خواهد شد. به یک ساختمان بلند می روید و در آنجا مستقر خواهید شد و این جابجایی یهویی و غیرمنتظره برای شما پیش خواهد آمد و فردی که شما را دوست دارید از این جابجایی ناراحت و عصبانی می شود و در غم می نشیند. اگر شتغل هستید ترقی و پیشرفت خوبی خواهید داشت برخلاف سال گذشته که اوضاع کاری خوبی نداشتید. اگر مال ارثی دارید به زودی به دست شما خواهد رسید و به ترقی و پیشرفت شما کمک خواهد کرد.  

 

 

فال ماهانه متولدین آبان _ اردیبهشت 98

 در این روزها یک فاصله یا دوری دارید که در این فاصله چشم انتظاری زیاد می کشید و ناراحت و نگران هستید ولی این چشم انتظاری برا ی هر کس که هست رو به پایان است و تمام میشود و دوباره روزهای خوب و شاد برای شما در پیش است. در یک شرایط مالی یا ارثی یک عده از افراد این ماه قرار دارند یا قرار میگیرند که این کار ارثی فعلا در بلاتکلیفی است و باید دوندگی زیادی بکنید تا بتوانید این کار ارثی را به پایان برسانید. اگر آقا هستید ، آقایان این ماه یک رختخواب و مریضی دارند شاید یک سرماخوردگی باشد به هر حال مراقب سلامتیتان باشید. اگر شاغل هستید روز های کاری خوبی دارید و از لحاظ کاری یا مالی به زودی سرتان شلوغ میشود و امسال از نظر کاری یکسری از ضرر وزیان های سال گذشته تان جبران خواهد شد. اگر مجرد هستید با شخصی که به تازگی وارد زندگی شما شده ملاقات و دیدار های زیادی خواهید داشت که خوب و به یادماندنی خواهند بود طوری که این دیدار ها برای شما انگیزه های جدیدی ایجاد خواهند کرد. یکسری از افراد این ماه در شرایط جابجایی یا قرار دارند یا قرار میگیرند و با مشکلات زیادی رو به رو می شوند که با حوصله و تلاش خودتان کم کم این مشکلات حل خواهند شد و این جابجایی انجام می شود .زود رنج و حساس هستید . به خاطر این اخلاقتان خیلی اذیت می شوید و دیگران هم از دست شما ناراحت می شوند ولی چیزی در درونتان نیست. سال جدید سال ترقی و پیشرفت برای شماست . اگر نذر خضرت علی کرده اید به زودی حاجت روا می شوید اگر نذر نکرده اید نذر کنید . 

 

 

فال ماهانه متولدین آذر _ اردیبهشت 98

 

 
 
 
از دست یک فرد م نام خیلی ناراحت می شوید و یک دلخوری چند روزه دارید ولی برطرف میشود و خود این فرد از دلتان در می آورد. در یک بلاتکلیفی کار ملکی قرار دارید یا میگیرید که به سختی از این بلاتکلیفی در رابطه با این چهاردیواری در می آیید . اگر کندی مدتیست در زندگی شما افتاده است این کندی برطرف می شود . مجردین این ماه درگیر یک موضوع عشقی یا احساسی هستند و به فردی علاقه دارند که قدم های احساسی خوبی برای این فرد برمیدارند و او هم شما را دوست دارد و با شما قصد زندگی یا ازدواج دارد. گاگاه کمر درد شدید دارید اگر مراقب نباشید کارتان به دکتر کشیده می شود. ناشکری می کنید و به خاطر بسنگی هایی است که در ها را به روی شما بسته است و از روی ناراحتی دست به ناشکری میزنید باید این بسنگی را باز کنید. اگر در اسم یا فامیل شما ن دارد صدقه بدهید یک خطر از سرتان رد می شود . یک عده از متولدین این ماه از ناحیه صورت جراخی دارند . که چه زیبایی باشد چه دندان به خیر و خوشی انجام می شود . خبر فوت دور دارید و در یک مراسم ختم شلوغ شرکت می کنید که در این ختم با افراد زیادی که با شما آشنا هستند دیدار و ملاقات می کنید.
 

 

فال ماهانه متولدین دی _ اردیبهشت 98 

چند قطره اشم در این روزها می ریزید که این اشک ها به خاطر توکل به خداوند است و یک آن دلتان میشکند و این گریه را می کنید و در این لحظه حاجت شما مورد قبول خداوند قرار می گیرد. یک دروغ می گویید که این دروغ دردسر می شود . با یک مسافری که از راه دور می آید دیدار و روبوسی دارید. اگر متاهل هستید یک رختخواب یا مریضی همسر شما دارد ولی حالش خوب می شود و دوباره سلامتی اش را به دست می آورد. چند تا پول ولی کم به دست شما می رسد. ولی ایم پول ها با این که کم هستند اما مشکل گشاس و یک سری گره از زندگیتان باز می کند . راه روزی برای متولدین این ماه باز است و از این به بعد در شرایط مالی خوبی قرار خواهید گرفت. اگر قصد کادو دادن به کسی را دارید این کادو داده میشود . افراد موذی زیادی دور و برتان هستند و در زندگی شما رفت و آمد دارند .مراقب باشید این افراد ظاهری خوبی دارند ولی در باطن با شما فرق دارند . اگر میخواهید دنبال وام بروید، بروید چون چند تا پول که دنبال روی آن هستید به دست شما می رسد و آرزوی شما برآورده می شود. 

فال ماهانه متولدین بهمن_ اردیبهشت 98

 

 روزهای پراسترسی را سپری می کنید و نگرانی های بی مورد زیادی دارید ولی بیهوده است . یک پول خوب برای شما در راه است و به زودی به دست شما می رسد و با آمدن این پول یک سری از مشکلات شما حل می شود و به آرامش می رسید . اگر مجرد هستید و در خلا احساسی به سر می برید به زودی فردی سر راهتان قرار می گیرد و یک آشنایی به سمت شما می آید  که ممکن است اولش سرگرمی باشد ولی کم کم به علاقه و محبت ختم میشود . شما خیلی صبور و پر خوصله هستید . متاهلین این ماه یک مریضی یا در حال حاضر دارند یا ییکن است برای شما پیش آید ولی این بیماری برطرف می شود و سلامتیتان را به دست می آورید . بیشتر افراد مجرد این ماه حدودا 80 درصد در شرایط ازدواج قرار میگیرند یا شروع تازه خواهند داشت . با فردی که خیلی وقت است از او دور بودید دیداری غیر منتظره دارید که خیلی جا میخورید. اگر کاهل نماز هستید به شما نمی آید در هر شرایطی سعی کنید نماز هایتان را بخوانید. چون عبادت خداوند برای شما مثمر ثمر است و درهای بسته را به روی شما باز میکند.

 

فال ماهانه متولدین اسفند _ اردیبهشت 98

 

فاصله یا دوری از شخص یا خانواده برای شما سخت است و گاهی اوقات دلتنگ میشوید ولی به هر حال باید با این شرایط کنار بیایید. خبری برای شما در راه است که از شنیدن این خبر شاخ در می آورید و خیلی جا میخورید و شاید برای چند دقیقه یا ساعت هیجان زده باشید ولی از خوشحالی است. از یک تماس تلفن شماره 7در حال خبرچینی خودتان هستید و میخواهید از طریق این تماس یا تلفن یک فوضولی یا خبرچینی بکنید ولی دست خالی هستید و چیزی دستگیرتان نمی شود. سفری دریایی می روید که خیلی اتفاقی راهی این سفر میشوید حتی اگر دو سه روزه باشد ولی می روید و بگو بخند های زیادی می کتید. اگر دنبال وام هستید یا وام خانگی دارید در این ماه یک وام به شما تعلق میگیرد. و این وام برای شما مشکل گشاست. اگر آقا هستید چشم شما دنبال فردی است و خواهان این فرد هستید این فرد بر نمیگردد پس سعی کنید فرد دیگری را جایگزین ایم فرد بکنید و دیگر منتظر این فرد نباشید. تگر محمد نام هستید و اهل موتورسواری یک خطر از سرتان رد میشود برای خودتان صدقه بدهید. اگر آقا هستید و مجرد یک فردی که م یا الف دارد وارد زندگی شما می شود که این شخص خیلی شاد و شیطون است و با این شخص آرامش خوبی به دست می آورید. یک فرد قصد انتقام گرفتن از شما را دارد ولی به هر دری میزند موفق نمی شود. اگر متاهل هستید از لحاظ کاری و مالی در این ماه شادی های زیادی دارید .اگر درگیر کار اداری یا دادگاهی هستید خبر های خوبی دریافت می کنید و به نتیجه دلخواهتان می رسید. راه روزی برای شاغلین این ماه باز است و افزایش درآمد خواهند داشت و به زودی پول های زیادی پشت سر هم به دست شما خواهد رسید. 

توجه : تمام حقوق مطالب محفوظ می باشد.

 • نویسنده :
 • بازدید : 233
 • دیدگاه : 0

نظرات ارسال شده

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
  کد امنیتی
  رفرش
  کد امنیتی
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]