نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه کی هنرپیشه است | زمان پخش از شبکه دو سیما

نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه کی هنرپیشه است | زمان پخش از شبکه دو سیما

زمان دقیق پخش و تکرار مسابقه کی هنرپیشه است از شبکه دو سیما

نحوه شرکت و ثبت نام در مسابقه کی هنرپیشه است

مسابقه خانوادگی کی هنرپیشه است؟ به تهیه‌کنندگی پیمان پورمقیمی با فضایی معمایی و ساختاری نو در شبکه دو سیما در مرحله پیش تولید قرار دارد.«کی هنرپیشه است؟» با محوریت خانواده و با ساختاری جدید و ویژه طراحی شده است. هفت شرکت کننده در این مسابقه با شغل خود شرکت می کنند و از میان آنها دو شرکت کننده یکی هنرپیشه است و دیگری نقشی مکمل دارد که برای آنها یک سناریوی از پیش تعیین شده در نظر گرفته شده. هنرپیشه نقش یک شرکت کننده واقعی را ایفا می کند و نقش مکمل نیز باید اذهان را از شناخته شدن هنرپیشه منحرف کند.

در مسیر مسابقه، بینندگان، شرکت کنندگان و تماشاچیان باید هنرپیشه را پیدا کنند. برای این مسابقه که هم اکنون پیش تولید آن را انجام می دهیم  ۶ مرحله در نظر گرفته شده. شرکت کنندگان طی این مراحل ضمن معرفی خود و پاسخ به پرسش‌هایی که سایر شرکت کنندگان از آنها می کنند باید متوجه شوند که چه کسی هنرپیشه است.

در هر مرحله با رای گیری توسط سایر شرکت کننده ها یکی از شرکت کنندگان حذف می‌شود تا زمانی که تنها دو شرکت کننده باقی می مانند و هنوز هنرپیشه واقعی شناخته نشده است.مسابقه ای با عنوان «کی هنرپیشه است؟» به تهیه کنندگی پیمان پورمقیمی در ۶۳ قسمت روانه کنداکتور شبکه دو سیما می شود.

یک مسابقه خانوادگی با فضایی معمایی به نام  در شبکه دو سیما در مرحله پیش تولید قرار دارد.

به نقل از روابط عمومی شبکه دو، مسابقه «کی هنرپیشه است؟» با محوریت خانواده و با ساختاری جدید طراحی شده است که طی آن هفت شرکت کننده با در نظر گرفتن شغل خود حضور می یابند.

از میان این افراد ۲ شرکت کننده هستند که یکی هنرپیشه است و دیگری نقشی مکمل دارد که برای آنها یک سناریوی از پیش تعیین شده در نظر گرفته شده است. هنرپیشه نقش یک شرکت کننده واقعی را ایفا می کند و نقش مکمل نیز باید اذهان را از شناخته شدن هنرپیشه منحرف کند و در مسیر مسابقه، بینندگان، شرکت کنندگان و تماشاچیان باید هنرپیشه را پیدا کنند.

برای این مسابقه که هم اکنون پیش تولید آن در حال انجام است ۶ مرحله در نظر گرفته شده است و در هر مرحله با رای گیری توسط سایر شرکت کننده ها یکی از شرکت کنندگان حذف می شود تا زمانی که تنها ۲ شرکت کننده باقی می مانند و هنوز هنرپیشه واقعی شناخته نشده است.

«کی هنرپیشه است؟» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه کنندگی پیمان پورمقیمی که در ۶۳ قسمت به زودی از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود.

«کی هنرپیشه است؟» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه‌کنندگی پیمان پورمقیمی که در ۶۳ قسمت به زودی از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

توجه : تمام حقوق مطالب محفوظ می باشد.

 • نویسنده :
 • بازدید : 618
 • دیدگاه : 0

نظرات ارسال شده

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
  کد امنیتی
  رفرش
  کد امنیتی
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]